Aktovka obsahuje 0 položek.

Beroun

Hotel Český Dvůr

Hotel Český Dvůr
Kontaktní informace
Kontaktní osoba: 
Jiří Chaloupka
Ulice: 
Husovo nám. 86
Město: 
Beroun - centrum
PSČ: 
266 01
Telefon: 
+420311621411
Fax: 
+420311621411
Základní informace
Ubytovací kapacita: 
19
Rozložení lůžek: 

2x 1 lůžkový pokoj, 7x 2 lůžkový pokoj, 1x 3 lůžkový pokoj

Sociální zařízení: 
vlastní na pokoji
Stravování: 
v restauraci
Last Moment
Last Moment: 
0
Vybavení a popis
Vybavení pokojů: 

Hotel: ubytování je možné 1, 2 a 3 lůžkových pokojích, které jsou vybavené WC, sprchou,TV a SAT.Wifi připojení je v celém hotelu zdarma. Dále nabízíme pohoštění v české restauraci, snack baru a kavárně. Samozřejmostí je rezervace pro různé akce jako jsou svatby, večírky aj. Parkování je možné přímo na dvoře hotelu, který je uzamčen.
Naše restaurace: nabízí celou škálu české kuchyně a samozřejmě minutková jídla,menu podáváme taktéž na kavárně a Snack baru. K pití nabízíme alko i nealko nápoje, restauraci a kavárně točené pivo Gambrinus 12° a Snack baru Plzen 12 °. Snídaně se podávají na restauraci a v letním období máme k dispozici též zahradní restauraci.
Služby: pro cyklisty máme uzamčenou místnost, kde si bezpečně uloží svá kola. Na recepci je možnost dalších informací cyklistické trasy aj.

Obecný popis: 

Okolí hotelu: je přímo stvořené pro výlety jako např. hrad Karlštejn, Křivoklát, Koněpruské jeskyně aj. Další zajímavostí jsou věhlasné Berounské Trhy, které se konají každou středu a sobotu. Personál hotelu Vám velmi rád poskytne další informace o dalších možnostech místního kulturního a sportovního vyžití. Na Vaši návštěvu v útulném prostředí, které je Vám plně k dispozici pro Vaše pohodlí a pohodovou rekreaci se těší majitelé hotelu Český Dvůr.

Ceny - podrobný ceník
Minimální cena: 
300Kč
Osoba/noc: 
300Kč
Poznámka: 

Celoroční ceny:
450,- Kč jednolůžkový pokoj/noc
600,- Kč dvoulužkový pokoj/noc
900,- Kč třílůžkový pokoj/noc
 

Slevy a další: děti do 2. let zdarma, 2. - 12. let sleva možná po dohodě. Domácí zvířata zdarma (očekáváme důstojné chování).

Fotogalerie
Hotel Český Dvůr
Hotel Český Dvůr
Hotel Český Dvůr
Hotel Český Dvůr

Místo

Beroun

první písemná zmínka pochází z roku 1265. Královské město ležící na soutoku řek Berounky a Litavky. Turistům nabízí historické památky a bohatou kulturní a sportovní nabídkou a překrásné okolí. Je východiskem do dvou chráněných krajinných oblastí - Českého krasu a Křivoklátska.

Fotogalerie
Beroun

Hrad Karlštejn

postaven nad řekou Berounkou a nevznikl jako císařské sídlo, nýbrž jako pevnost k uchování korunovačních klenotů. K velké přestavbě hradu došlo na konci 19. stol., před 6 lety se začalo s rekonstrukcí narušené statiky za provozu. Je zde možné vidět klenotnice a pokladnice, kde se nachází replika Svatováclavské koruny.
Otevírací doba: denně od 9 - 16h mimo pondělí.

Fotogalerie
Hrad Karlštejn

Zámek Hořovice

se nachází na okraji Brd, původní starý zámek pochází z 13. stol.. Později byl přestavěn na pozdně gotický hrad, který byl v 16. stol. vypálen Švédy a poté opraven v barokním slohu. U zámku byla postavena botanická zahrada a sedmihektarový park, kde nalezneme vzácné dřeviny a plastiky z dílny Matyáše Bernarda Brauna.

Fotogalerie
Zámek Hořovice

Hrad Žebrák

založen v druhé polovině 13. stol. Na ochranu významné středověké obchodní cesty vedoucí do Bavor, později Plzeňské stezky. Hrad sloužil k častým zastávkám Karla IV. Při cestách do říše. Od začátku 16. stol. Hrad začíná chátrat a po požáru v roce 1532 se po žebráku píše jako o pustém.

Fotogalerie
Hrad Žebrák

Hrad Točník

založen Václavem IV. Kolem roku 1400, kde vydal mnoho významných listin. V roce 1421 byl zastaven a postupně střídal držitele. Postupem doby hrad pozbyl svůj význam a chátral. Dnes můžeme obdivovat původní dvoupatrový královský palác. Poslední šlechtický majitel Colloredo Mannsfeld daroval hrad Klubu českých turistů.

Fotogalerie
Hrad Točník
Syndikovat obsah