Aktovka obsahuje 0 položek.

Časté otázky

Tyto časté otázky jsme již několikrát zodpověděli naším klientům, proto si je přečtěte, možná zodpoví to co potřebujete vědět.

 

  • Registrace - vytvorení prezentace: 

zaregistrovali jste se v katalogu ubytovani s přímými kontakty APARTMA.CZ. Po zaregistrování jste obdrželi informační email s pšihlašovacími údaji. Na www.apartma.cz, se přihlásíte v horní liště, pak si vyberete ve vyhledávání kraj, ve kterém se vaše ubytování nachází, když se dostanete do kraje, tak v pravé části uvidíte sloupec - Uživatel. Pod tímto vyberete - Nová prezentace. Otevře se vám formulář pro vytvoření prezentace. Vyplníte veškeré údaje dle zvoleného typu prezentace až se dostanete dolu na stránku, tam kliknete na uložit. Prezentace se uloží. Poté vyčkejte až vám napíšeme email s výzvou k platbě a k doplnění fakturačních údaju. Poté co dostaneme od vás email s fakturačními údaji, prezentaci povolíme a po zaplacení vám pošleme emailem fakturu daňový doklad.

 

  • Editace prezentace:

na www.apartma.cz, se přihlásíte v horní liště, pak si najedete na svou prezentaci ubytování, kde v horní části pod nádpisem prezentace se objeví 3 záložky, 1 z nich je upravit. Kliknete na záložku upravit, dostanete se do formuláře prezentace, kde můžete editovat veškerý obsah a fotogalerii. Hlavní fotografie je foto, která se objevuje v náhledu vyhledávání a horní části prezentace.

 

  • Hledám ubytování: v této sekci si můžete zadat inzerát na ubytování.

V pravém sloupci pod nádpisem Uživatel kliknete na (Poptávka ubytování), rozbalí se vám formulář, který vyplníte a dáte odeslat. Inzeráty musí odsouhlasit administrátor. Po odsouhlasení administrátorem se zobrazí inzerát v sekci hledám ubytování bez kontaktů, které jste zadali. Tyto kontakty se zobrazují jen zaregistrovaným ubytovatelům.