Aktovka obsahuje 0 položek.

Šumava

Apartmány Na Zlaté stezce *** (Stožec - České Žleby)

Apartmány Na Zlaté stezce *** (Stožec - České Žleby)
Kontaktní informace
Kontaktní osoba: 
Milan Klapka
Ulice: 
Kostelní 1
Město: 
České Budějovice
PSČ: 
370 04
Mobil: 
+420608747575
Základní informace
Ubytovací kapacita: 
35
Rozložení lůžek: 

Objekt apartmánového domu nabízí hostům možnost ubytování ve čtyřech zcela samostatných apartmánech.
Apartmán A - 2 ložnice = 2 x 4 lůžka
Apartmán B - 3 ložnice = 2 x 3 lůžka + 1 x 4 lůžka
Apartmán C - 2 ložnice = 2 x 3 lůžka
Apartmán D - 3 ložnice = 2 x 4 lůžka + 1 x 3 lůžka
Každý apartmán je možné pronajímat i po jednotlivých pokojích (ložnicích). Celkem je tedy hostům k dispozici deset pokojů (ložnic) - (5 x 3 lůžka + 5 x 4 lůžka). Všechny pokoje (ložnice) jsou stylově zařízeny. Každý pokoj (ložnice) je vybaven jedním dvoulůžkem a jedním (třílůžkový pokoj) nebo dvěma (čtyřlůžkový pokoj) samostatnými lůžky.

Sociální zařízení: 
Každý pokoj (ložnice) disponuje vlastním sociálním zařízením se sprchou a WC.
Koupelna: 
Každý pokoj (ložnice) disponuje vlastním sociálním zařízením se sprchou a WC.
Stravování: 
Možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyňce, která je součástí každého apartmánu. V případě zájmu hostů je možné zajistit i stravování ve stylové restauraci v přízemí objektu (česká kuchyně).
Last Moment
Last Moment: 
Last Moment?
Datum od: 
2 Červenec 2016 - 12:00pm
Datum do: 
27 Srpen 2016 - 12:00pm
Vybavení a popis
Vybavení pokojů: 

Ve vyšším standardu zrekonstruovaná původní usedlost v horské vesničce České Žleby, která se nachází pod Žlebským vrchem (1.080 m) v jižní části Šumavy jen asi 3 km od hranic s Německem. České Žleby jsou nejvýše položenou osadou jižní části Šumavy (940 m) a nabízejí mnoho krásných výhledů do okolí. Osada je připomínána již ve 13. století a díky své unikátní poloze na trase historické „Zlaté stezky“ původně patřila k jedné z nejvýznamnějších obcí této části Šumavy.

Objekt apartmánového domu nabízí hostům možnost ubytování ve čtyřech zcela samostatných apartmánech.
Apartmán A - 2 ložnice = 2 x 4 lůžka - 1.NP
Apartmán B - 3 ložnice = 2 x 3 lůžka + 1 x 4 lůžka - 1.NP
Apartmán C - 2 ložnice = 2 x 3 lůžka - podkroví
Apartmán D - 3 ložnice = 2 x 4 lůžka + 1 x 3 lůžka - podkroví
Každý apartmán je možné pronajímat i po jednotlivých pokojích (ložnicích). Celkem je tedy hostům k dispozici deset pokojů (ložnic) - (5 x 3 lůžka + 5 x 4 lůžka). Všechny pokoje (ložnice) jsou stylově zařízeny. Každý pokoj (ložnice) je vybaven jedním dvoulůžkem a jedním (třílůžkový pokoj) nebo dvěma (čtyřlůžkový pokoj) samostatnými lůžky. Každý pokoj (ložnice) disponuje vlastním sociálním zařízením se sprchou a WC. Součástí každého pokoje (ložnice) je i TV s možností satelitního příjmu a přípojka internetu. V každém z apartmánů je hostům k dispozici plně vybavená kuchyňka umožňující přípravu jídel. Součástí podkrovních apartmánů (Apartmán C + D) je i prostorná hala s posezením.

V případě zájmu hostů je možné zajistit i stravování ve stylové restauraci v přízemí objektu. Celková kapacita objektu je 35 lůžek.
Objekt je vhodný jak pro klidnou rodinnou rekreaci, tak i pro skupinové pobyty.

Teplá voda ve všech apartmánech je samozřejmostí. K apartmánům přísluší v přízemí objektu prostor pro úschovu kol neb lyží. Za domem je hostům k dispozici venkovní posezení ve stínu vzrostlých stromů s překrásným panoramatickým výhledem na Šumavu. Zde je i možnost využití venkovního grilu. Objekt je hostům k dispozici celoročně. Parkoviště osobních vozidel je u objektu apartmánového domu na vlastním pozemku. Vzdálenost k lyžařskému vleku je asi 500m.

Obecný popis: 

Ve vyšším standartu zrekonstruovaná původní usedlost v horské vesničce České Žleby, která se nachází pod Žlebským vrchem (1.080 m.n.m.) v jižní části Šumavy jen asi 3 km od hranic s Německem. České Žleby jsou nejvýše položenou osadou jižní části Šumavy (940 m) a nabízejí mnoho krásných výhledů do okolí. Osada je připomínána již ve 13. století a díky své unikátní poloze na trase historické „Zlaté stezky“ původně patřila k jedné z nejvýznamnějších obcí této části Šumavy.

Sportovní vyžití: 

České Žleby jsou východiskem turistických a cykloturistických cest do příhraniční oblasti Trojmezí a díky turistickým hraničním přechodům do Německa a Rakouska je možné poznávat i krásy Bavorského lesa na německé a Mühlviertelu na rakouské straně hranice. V obci je též menší lyžařský areál s možností umělého zasněžování a pro milovníky běžeckého lyžování jsou v okolí obce upravovány desítky kilometrů běžkařských tratí všech obtížností s propojením na běžkařské trasy v Bavorském lese na německé straně hranice.
Výše uvedené skutečnosti dělají z Českých Žlebů ideální místo pro aktivní odpočinek a rekreaci v každém ročním období.

 

Typy na výlety: 

Vaše dovolená na Šumavě v oblasti Trojmezí Vám dává jedinečnou příležitost, podniknout krátké výlety do tří zemí. Ať již za cíly „hned za rohem“ jako jsou Národní park, Javor, město tří řek Pasov, nebo náročnější výlety do Mnichova, Regensburgu či dalších zajímavých měst v Bavorsku, Čechách neb v Rakousku.
Horní Rakousko láká svým živým hlavním městem Lincem, kam je možno dojet také lodí po Dunaji. Premonstrátský mužský klášter Aigen nesmíte v žádném případě vynechat. Salzburg je také shlédnutelný v rámci denního výletu.
Každý den jezdí nostalgický parní vláček z železniční stanice Nové Udolí – Haidmühle podél Vltavy až do Horní Plané k Lipnu. V Čechách můžete navštívit zlatou Prahu, pivem proslulou Plzeň a České Budějovice, nádherně zachovalá města Český Krumlov nebo Prachatice.
To jsou samozřejmě pouze některé tipy z možných cílů Vašich výletů. Skutečný výčet by vyžadoval mnohem větší prostor.

Náš prázdninový region leží na hranici tří zemí : České republiky, Rakouska a Německa tedy v srdci Evropy. Za dvě hodiny můžete být ve ´zlaté´ Praze anebo v Mnichově. V bezprostřední blízkosti se nacházejí skvostná města Prachatice (30 km), Vimperk (30 km), České Budějovice (70 km) a romantický, ve vltavské smyčce ležící Český Krumlov (50 km). Využijte možnosti sportu na Lipně na okraji Národního parku Šumava. Do Passau je to co by kamenem dohodil (60 km). Zde si člověk může užít nádherné panorama města tří řek : Dunaje, Innu a Ilze. Regensburg (160 km) a Deggendorf (80 km) Vás zvou svými impozantními místy a středověkým půvabem k potulkám a nákupům.

Obrazem budoucí Evropy nejsou již národnostní státy, ale budou jím regiony. Ve střední Evropě je Bavorský les a Šumava daleko největší souvislou lesní plochou, která není přeťata dálnicemi a představuje tak jedinečné místo k odpočinku. V národních parcích Šumava a Bavorský les zůstává více než kde jinde původní mnohotvárnost fauny a flory. Ne nadarmo byla Šumava zvolena organizací „Naturfreunde – International“ jako „Krajina roku 2000“! Poznejte i Vy tento turistický, cyklistický a lyžařský ráj bez hranic na „Zelené střeše Evropy“. Můžete si zasportovat v čistém horském lesním vzduchu, poznávat takové přírodní poklady jako jsou ledovcová jezera, rašeliniště neb divoká údolí zde pramenících řek stejně jako můžete poznávat kulturní a historické památky zdejšího regionu a navštívit celou řadu kulturních podniků. 
České Žleby jsou ideálním výchozím místem pro Vaše poznávání !!

Ceny - podrobný ceník
Minimální cena: 
300Kč
Osoba/noc: 
300Kč
Poznámka: 

Ceník :

Objekt apartmánového domu je možno pronajímat po jednotlivých pokojích i po celých apartmánech. V hlavní sezóně (sezona A + B) upřednostňujeme min. týdenní pobyty s nástupním dnem vždy v sobotu odpoledne. V hlavní sezóně (sezona A + B) je cena 350,- Kč / lůžko / noc, při obsazení celého apartmánu (min. 6 lůžek) je cena 300,- Kč / lůžko / noc, při obsazení celého objektu (35 lůžek) je cena 270,- Kč / lůžko / noc.
Při kratších pobytech než týdenních je cena 400,- Kč / lůžko / noc.

 

Sezona A + B : ( A = červen, červenec, srpen, září + B = prosinec, leden, únor, březen )

 • Tří-lůžkový pokoj : 7.350,- Kč / pokoj / týden
 • Čtyř-lůžkový pokoj : 9.800,- Kč / pokoj / týden
 • Apartmán A (2 x 4 lůžka) : 16.800,- Kč / apartmán / týden
 • Apartmán B (2 x 3 lůžka + 1 x 4 lůžka) : 21.000,- Kč / apartmán / týden
 • Apartmán C (2 x 3 lůžka) : 12.600,- Kč / apartmán / týden
 • Apartmán D (2 x 3 lůžka + 1 x 4 lůžka) : 23.100,- Kč / apartmán / týden
   
 • Při obsazení celého objektu (35 lůžek) je cena 270,- Kč / lůžko / noc.
 • Celý objekt (5 x 3 lůžka + 5 x 4 lůžka = 35 lůžek) = 66.150,- Kč / objekt / týden.
   

 

 • V období mimo hlavní sezónu je cena 300,-Kč / lůžko / noc. Jsou možné i kratší pobyty než týdenní (min. 2 noci).
 • Cena silvestrovského pobytu je 2.800,- Kč / osoba / týden (min. celý apartmán).
 • Při příjezdu se skládá vratná kauce 1.000,- Kč / pokoj.
   
 • V ceně nájmu není poplatek obecnímu úřadu.
 • V ceně nájmu jsou veškeré vedlejší náklady na spotřebovanou elektrickou energii, vodu a topení, stejně tak i poplatek za použití ložního prádla.
 • Domácí zvíře je povoleno pouze po dohodě s majitelem za smluvní poplatek.
 • Pronajaté prostory se předávají uklizené. Závěrečný úklid není v ceně pobytu ! !

Další informace a rezervace na tel.: (+420) 608 747 575.

Fotogalerie
Čtyřlůžková ložnice A
Čtyřlůžková ložnice B
Čtyřlůžková ložnice C
Třílůžková ložnice D
Koupelna
Kuchyně

Místo

Apartmán Popelka ve Švihově

Apartmán Popelka ve Švihově
Kontaktní informace
Kontaktní osoba: 
Petr Strachota
Ulice: 
Nám. Dr. E. Beneše 146
Město: 
Švihov
PSČ: 
34012
Mobil: 
+420732617679
Základní informace
Ubytovací kapacita: 
4
Rozložení lůžek: 

V apartmánu mohou být ubytovány až 4 osoby. Je vybaven ložnicí pro 2 osoby a obývacím pokojem s možností přistýlky pro další dvě osoby. (rozkládací pohovka)

 

Last Moment
Last Moment: 
0
Vybavení a popis
Vybavení pokojů: 

Součástí apartmánu je  kuchyně s lednicí a el. sporákem, koupelna. Dále je vybaven TV s možností satelitního příjmu a je umožněn přístup k internetu pomocí WIFI sítě.

Obecný popis: 

Apartmán Popelka naleznete přímo na náměstí ve městečku Švihov.
Švihov je vzdálen asi 12 kilometrů od Klatov a je znám především svým středověkým vodním hradem, který se nachází přímo ve středu obce.  Od našeho apartmánu je vzdálen necelých 100 metrů. Hrad je známý mimo jiné i tím, že se zde točila známá pohádka „Tři oříšky pro Popelku“, odtud název  „Popelka“.

 

Sportovní vyžití: 

Krom toho, že kolem samotného Švihova je hezká příroda vhodná na projížďky na kole, tak Švihovem prochází cyklostezka č. 38 vedoucí  z Merklína až na Železnou Rudu.

Ceny - podrobný ceník
Minimální cena: 
380Kč
Osoba/noc: 
380Kč
Poznámka: 

1 osoba – 380 Kč / noc
2 osoby – 690 Kč /noc
3 osoby – 890 Kč/ noc
4 osoby – 990 Kč /noc

Fotogalerie
Apartmán Popelka ve Švihově

Místo

Apartmány Prášily

Apartmány Prášily
Kontaktní informace
Kontaktní osoba: 
Ing. Jaromír Pelčík
Ulice: 
Prášily 97
Město: 
Prášily
PSČ: 
342 01
Mobil: 
+420603263860
Základní informace
Ubytovací kapacita: 
6
Rozložení lůžek: 

1x 4 lůžkový pokoj, 1x 2 lůžkový pokoj

Sociální zařízení: 
vlastní v apartmánu
Stravování: 
vlastní - vybavená kuchyňka
Last Moment
Last Moment: 
0
Vybavení a popis
Vybavení pokojů: 

Kuchyňský kout: lednice s mrazákem, sporák s pečící troubou, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, talíře, příbory, nože, skleničky, hrnečky, otvíráky, hrnce, pánev ...

Samozřejmostí jsou mycí prostředky, nová houbička a utěrka.

Ložnice až pro 4 osoby: manželská postel se zdravotními matracemi, bytelná palanda se zdravotními matracemi, velká šatní skříň, noční stolek s lampičkou

Ložnice až pro 2 osoby: dvě samostatné postele, šatní skříň, noční stolek s lampičkou

Obývací pokoj: stůl a 6 židlí, televize a připojením na digitální satelit, velká sedací souprava*

Koupelna: sprchový kout, umyvadlo, WC mísa, dostatek věšáků a výkonný radiátor.

Ostatní: kotel s plynulou regulací, velký boiler, žehlička, vědro, hadry a čistící prostředky, elektrický sušák na boty.

Na přilehlém pozemku je prostorná pergola, velký gril a ohniště. 

Obecný popis: 

Komfortní a moderní ubytování na Šumavě.

Vítejte na stránkách věnovaných ubytování v apartmánech v samém srdci Šumavy. Připravili jsme pro vás dva útulné apartmány v malé obci Prášily v nadmořské výšce 880 m.n.m.

Udělali jsme vše pro to, abyste se u nás cítili příjemně a strávili zde krásnou a ničím nerušenou dovolenou.

Dům obsahuje pouze dva apartmány 3+KK cca 50 m2. Každý zaujímá celé podlaží a má vlastní vchod, velký boiler a kotel. U domu je společný prostor pro odkládání lyží a kol s možností uzamčení. Na pozemku u domu lze zdarma parkovat.

 

 

Ceny - podrobný ceník
Minimální cena: 
160Kč
Osoba/noc: 
280Kč
Poznámka: 

 

Týdenní pobyt

Termín

Cena za celý apartmán

Cena za osobu*

Sezóna

den

týden

den

Vedlejší
18.09. - 04.12.
03.04. - 25.06.

1000 Kč

  7000 Kč

166 Kč

Hlavní
04.12. - 02.04.
26.06. - 18.09.

1700 Kč

11900 Kč

283 Kč

 

Fotogalerie
Apartmány Prášily

Apartmán na Kvildě

Apartmán na Kvildě
Kontaktní informace
Kontaktní osoba: 
Ing. Jaromír Pelčík
Ulice: 
Kvilda 5
Město: 
Kvilda
PSČ: 
384 93
Mobil: 
+420603263860
Základní informace
Ubytovací kapacita: 
7
Rozložení lůžek: 

1x 4 lůžkový pokoj, 1x 3 lůžkový pokoj

Sociální zařízení: 
vlastní v apartmánu
Stravování: 
vlastní - vybavená kuchyňka
Last Moment
Last Moment: 
0
Datum od: 
29 Duben 2013 (Celý den)
Datum do: 
31 Květen 2013 (Celý den)
Vybavení a popis
Vybavení pokojů: 

Jedná se o apartmán (byt 3+1) o rozloze cca 65 m2 v přízemí bytového domu v samém srdci Kvildy, asi 100 m od kostela.

Apartmán obsahuje:

Dvě neprůchozí ložnice: čtyřlůžkovou (manželská postel a dvě jednolůžka) a třílůžkovou (manželská postel a jednolůžko), v každé ložnici je dostatek místa na dětskou postýlku.

Obývací pokoj: rozkládací pohovka s velkým jídelním stolem, židlemi a televizí.

Plně vybavená kuchyně: (lednice, myčka, sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice ...)

Koupelna: Sprchový kout, umyvadlo, dostatek věšáků a výkonný radiátor

Toaleta: WC mísa, malé umavadlo.

Ostatní: elektrické topení s digitální regulací jednotlivých místností, velký boiler, žehlička, vědro, hadry a čistící prostředky.

Sklep: uzymakatelný prostor na sportovní vybavení v suterénu domu

Samozřejmostí jsou všechny postele se zdravotními matracemi a antialergickými lůžkovinami. 
Apartmán má vlastní elektrické topení, které si hosté regulují pomocí digitálních termostatů v každé místnosti zvlášť  a velký boiler s horkou vodou. 

Obecný popis: 

Komfortní a moderní ubytování na Šumavě.

Vítejte na stránkách věnovaných ubytování v apartmánu na Kvildě v samém srdci Šumavy. Přijeďte si užít a načerpat síly opravdu do hor - Kvilda 1065 m.n.m.

Udělali jsme vše pro to, abyste se u nás cítili příjemně a strávili zde krásnou a ničím nerušenou dovolenou.

11 důvodů pro Apartmán na Kvildě

topení - apartmán má vlastní elektrické topení, které si hosté regulují podle potřeby(i v létě), nikdy Vám nebude zima

hodina odjezdu* - užijte si aktivně i poslední den dovolené, nabízíme možnost opustit apartmán až do 16 hod.*

cena - hledáme spokojené zákazníky, tomu odpovídá cena i kvalita

lyžování - asi 250 m od domu jsou lyžařské vleky s různou obtížností a upravované běžecké stopy

turistika - ideální místo pro pěší nebo cykloturistiku, eko a cyklobusy zastavují nedaleko

teplá voda - apartmán má velký boiler plný teplé vody

spánek - zdravotní matrace a antialergické lůžkoviny s možností volby letní a zimní přikrývky

kuchyně - plně vybavená kuchyňská linka - myčka, lednice s mrazákem, sporák s troubou, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, dostatek hrnců a dalšího nádobí

úschova kol či lyží - v suterénu je uzamykatelný prostor pro úschovu sportovního vybavení

televize - apartmán je vybaven televizí s připojením na digitální satelit

centrum obce - blízko je několik restaurací, obchodů, potraviny, cukrárna, pekárna, půjčovny sportovnách potřeb.

Ceny - podrobný ceník
Minimální cena: 
150Kč
Osoba/noc: 
250Kč
Poznámka: 

Týdenní pobyt

Termín

Cena za celý apartmán

Cena za osobu*

Sezóna

den

týden

den

Vedlejší
18.09. - 04.12.
03.04. - 25.06.

1000 Kč

  7000 Kč

142 Kč

Hlavní
04.12. - 02.04.
26.06. - 18.09.

1700 Kč

11900 Kč

242 Kč

Kompletní ceník na info@apartmannakvilde.cz

Fotogalerie
Apartmán na Kvildě
Apartmán na Kvildě
Apartmán na Kvildě
Apartmán na Kvildě
Apartmán na Kvildě
Apartmán na Kvildě

Místo

Chalupy Šumava

Chalupy Šumava
Kontaktní informace
Kontaktní osoba: 
Sabina Kmecová
Ulice: 
Rajsko 10
Město: 
Dlouhá Ves
PSČ: 
34201
Telefon: 
+420603255563
Základní informace
Ubytovací kapacita: 
21
Rozložení lůžek: 

Každá chalupa se skládá ze dvou zcela oddělených apartmá. Každé apartmá disponuje dvěma oddělenými ložnicemi. První ložnice je s dvoulůžkovou postelí, druhá s dvoulůžkovou postelí a jednolůžkem. Ve spodním patře je ještě prostor s rozkládací pohovkou, kde se pohodlně vyspí 2 lidi. Celková kapacita jednoho apartmá je 7 lůžek + dětská postýlka.

Sociální zařízení: 
2x WC/apartmá
Koupelna: 
1x koupelna se sprchou a dvěma umyvadly/apartmá
Stravování: 
vlastní
Last Moment
Last Moment: 
0
Datum od: 
22 Listopad 2013 (Celý den)
Datum do: 
22 Prosinec 2013 (Celý den)
Vybavení a popis
Vybavení pokojů: 

Veškeré lůžkoviny, povlečení, ručníky, osušky, noční stolky, skříně a další úložné prostory. V obývacím pokoji je potom lcd TV, kuchyň je plně vybavená.

Obecný popis: 

Každá chalupa se skládá ze dvou zcela oddělených stejných mezonetových apartmá, každé o velikosti 125m2 + 40m2 2 terasy.

Apartmá obsahuje:
- velký, vzdušný a velmi světlý obývací pokoj spojený s kuchyní
- oddělené WC a šatnu
- z obývacího pokoje s lcd TV se vycházi na jižní terasu s posezením a lehátky na úrovni terénu
- ve spodním patře (vytvořeném přirozeně svahem) jsou 2 ložnice (1x2, 1x2+1) + prostorný spací kout 1x2 (není oddělen samostatnými dveřmi)
- koupelna se dvěma umyvadly, sprchou a oddělené WC
- z ložnic se vychází na spodní krytou dřevěnou terasu
- Kuchyně je vybavená veškerým nádobím a jídelním náčiním, indukční varnou deskou, elektrickou troubou, myčkou nádobí.  Na přání vybavíme apartmány dětskou postýlkou, nočníkem, jídelní židličkou a přebalovací podložkou.
Celková kapacita apartmá je 7 lůžek, celková kapacita 1 chalupy 14 lůžek (2 apartmá - až pro 4 rodiny). Každé luxusní apartmá má vlastní, samostatný vchod. Apartmá v jedné vile jsou od sebe zvukově i opticky oddělena středním širokým vstupním prostorem s prosklenou střechou, posezením a výhledem do údolí řeky Otavy. Chalupy se nacházejí na samozném okraji osady zvané Rajsko a jsou obklopené loukami a zelení - opravdová oáza klidu.
Sportovní vyžití: 

Zdarma Vám v případě zájmu zapůjčíme zdarma horská kola n. elektrokola za poplatek. V blízkosti je přírodní koupaliště, cyklostezka vhodná na in-line bruslení, sjezdovky.

Typy na výlety: 

V okolí je spousta možností na výlety - pěšky, na kole, s kočárkem i bez. Navštívit můžete některé ze šumavských ledovcových jezer, rašelinných slatí nebo třeba některou ze tří rozhleden. Nejbližší města Kašperské Hory a Sušice (obojí cca 7 km) mají také co nabídnout, ať už muzea, historické památky, tak i kavárny nebo mnohé restaurace. Na každém apartmá najdete obsáhlý šanon tipů na výlety - opravdu je z čeho vybírat

Ceny - podrobný ceník
Minimální cena: 
285Kč
Osoba/noc: 
285Kč
Poznámka: 

Cena za chalupu: 1995 Kč

Přijeďte si užít příjemné chvilky odpočinku s rodinou nebo přáteli do zcela nového luxusního ubytování na Šumavě. Dvě krásné, úplně nové chalupy stojí na samotě zvané Rajsko v CHKO Šumava v blízkosti řeky Otavy. Dřevěné chalupy jsou od sebe vzdálené 80m, a jsou citlivě zasazené do krajiny na vlastním pozemku o velikosti 1,5ha. 
Ve stavbě se podařilo skloubit tradiční šumavskou architekturu s novými moderními prvky - vzdušnost, světlo, dřevo, sklo. Díky tomu se budete určitě cítit příjemně a svobodně. Vaše děti budou mít spoustu místa na hraní....
Fotogalerie
Prostorný obývák s kuchyní
příjemná ložnice - spaní se nachází ve spodním patře
dolní zastřešená terasa
sprchový kout
jídelní stůl v obývacím pokoji
interiér je velmi vzdušný
plně vybavená kuchyně
jižní terasa nabízí příjemné posezení, k dispozici je i gril a lehátka
exteriér chalupy
v koupelně je pro vaše pohodlí dvojumyvadlo
v zimě..
romantické okolí
na terase se dá slunit i v zimě, slunce sem svítí celý den

Místo

Apartmány Záboří **

Apartmány Záboří **
Kontaktní informace
Kontaktní osoba: 
Ing. Miroslav Augustin
Ulice: 
Záboří u Blatné č. p. 68
Město: 
Záboří u Blatné
PSČ: 
387 34
Mobil: 
+420608982157
Mobil 2: 
+420775355544
Základní informace
Ubytovací kapacita: 
18
Rozložení lůžek: 

3x apartmán (1+1, 2+1, 3+1)

Sociální zařízení: 
vlastní v apartmánu
Koupelna: 
sprchový kout, vana
Stravování: 
vlastní - vybavená kuchyňka
Last Moment
Last Moment: 
0
Vybavení a popis
Vybavení pokojů: 

Všechny apartmány mají vybavenou kuchyňku, ledničku, sporák, sprchu, vanu, wc. TV/SAT, WIFI a pevné připojení zdarma.

Sportovní vyžití: 

Nabízíme Vám v místě možnost využití dvou venkovních tenisových kurtů, které jsou ihned připraveny k použití.

Díky velkému množství lesů a velice příznivému klimatu, zde nalezne houbařský ráj.

Součástí nabídky Šumavy je množství vodních ploch a toků vhodných pro odpočinek a relaxaci.

V místě pobytu Vám nabízíme možnost využití místní SPORTOVNÍ HALY.

Významnou součástí celkové turistické nabídky Šumavy je potenciál vodních ploch a toků vhodných pro odpočinek a rekreaci při sportovním rybolovu.

Typy na výlety: 

Šumava je díky svým přírodním atraktivitám jednou z turisticky nejvyhledávanějších rekreačních oblastí ČR.

Potencionální nabídka území zahrnuje veškeré formy turistiky v letní i zimní sezóně i v mimosezónách. Jsou tu možnosti pro aktivní pěší turistiku cykloturistiku.

Ceny - podrobný ceník
Minimální cena: 
250Kč
Osoba/noc: 
350Kč
Poznámka: 

osoba/noc

Fotogalerie
Apartmány Záboří **
Apartmány Záboří **
Apartmány Záboří **
Apartmány Záboří **
Apartmány Záboří **
Apartmány Záboří **

Místo

Penzion U Zpěváků

Penzion U Zpěváků
Kontaktní informace
Kontaktní osoba: 
pán Zpěvák
Ulice: 
Nové Hutě
Město: 
Nové Hutě
PSČ: 
38501
Telefon: 
+420388323555
Mobil: 
+420724294843
E-mail: 
Základní informace
Ubytovací kapacita: 
36
Rozložení lůžek: 

Ubytování ve 4 lůžkových a jednom 2 lůžkovém pokoji, 10-ti lůžkový pokoj (pro skupiny). Jeden pokoj pro ZTP. Celková kapacita penzionu je 36 lůžek.

Sociální zařízení: 
vlastní v pokoji
Stravování: 
vlastní
Last Moment
Last Moment: 
0
Vybavení a popis
Vybavení pokojů: 

Penzion s bezbarierovým přístupem. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Penzion disponuje parkovištěm (pro ubytované zdarma), kolárnou a lyžárnou, zábavním koutkem – fotbálek, stolní tenis. Celodenně otevřená restaurace s dobrou domácí kuchyní za nízké ceny.

Na terase je letní zahrádka s grilem. V suterenu penzionu je příjemná vinárna s krbem, kde je možno pořádat příležitostné akce, slavnostní rauty, svatby, taneční večery, možno i podniková školení či jako učebna pro školní akce. Vinárna nemá pravidelný provoz. Penzion poskytuje individuální přístup k hostům.

Malé domácí zvíře povoleno.

Obecný popis: 

Penzion se nachází v centru rekreačního střediska Nové Hutě, před kostelem, u příjezdové silnice z Vimperka, vzdáleného 12km, 50m od zastávky autobusu (v so a ne přímá linka z Prahy), cca 200m od lyžařských sjezdovek 

Sportovní vyžití: 

Zima: 

Lyžařský areál s 5 vleky a sjezdovkami cca 200m od penzionu, 2 sjezdovky měří přes 1000m. Možnost večerního lyžování. Další lyžařský areál Zadov – Churáňov ve vzdálenosti 4 km. Pro běžkaře je zde výborně udržovaná síť běžeckých tratí, které vedou směry Zadov, Kvilda a Borová Lada.

Nové Hutě jsou nazývány po právu lyžařským rájem.

Léto:

Letní měsíce dávají možnost vyžití cyklistům a turistům, středisko Nové Hutě je napojeno na velké množství šumavských cyklistických a turistických tras – prameny Vltavy, Chalupská slať, Knížecí pláně, Bučina, Kvilda…. Přilehlé hluboké lesy jsou vhodné i pro sběr lesních plodů. Ve 12 km vzdáleném Vimperku je koupaliště.

Motorizovaní návštěvníci mohou podniknout výlety s prohlídkou mnoha šumavských zajímavostí či výlet do nedaleké SRN (cca 20km), kde je i luxusní akvapark. Penzion má výbornou strategickou polohu, všude je blízko.

Ceny - podrobný ceník
Minimální cena: 
380Kč
Osoba/noc: 
380Kč
Poznámka: 

Kompletní ceník na www.uzpevaku.cz

Zimní sezona – ceny:
01.01. – 15.03.2013

Dospělá osoba s polopenzí: 465,- Kč/osoba/den
Dítě do 12 let s polopenzí: 365,- Kč/osoba/den
Dítě do 2 let: 100,- Kč/den

Letní sezona – ceny:
01.07. – 31.08.2013

Dospělá osoba s polopenzí: 435,- Kč/osoba/den
Dítě do 12 let s polopenzí: 365,- Kč/osoba/den
Dítě do 2 let 100,- Kč/den, bez nároku na lůžko

Období mimo sezónu – ceny:
16.03.-30.06., 01.09.-22.12.

Dospělá osoba s polopenzí: 380,- Kč/osoba/den
Dítě do 12 let s polopenzí: 350,- Kč/osoba/den
Dítě do 2 let: 100,- Kč/den, bez nároku na lůžko

Vánoce a silvestr
25.12.-02.01.

Dospělá osoba s polopenzí: 600,- Kč/osoba/den
Dítě do 12 let s polopenzí: 550,- Kč/osoba/den

Fotogalerie
Penzion U Zpěváků

Apartmán Kublovi

Apartmán Kublovi
Kontaktní informace
Kontaktní osoba: 
Jaroslava Kublová
Ulice: 
Karolíny Světlé 583
Město: 
Vimperk II
PSČ: 
385 01
Mobil: 
+420607923165
Základní informace
Ubytovací kapacita: 
4
Rozložení lůžek: 

1x 4 lůžkový apartmán

Sociální zařízení: 
vlastní v apartmánu
Koupelna: 
sprchový kout
Stravování: 
vlastní - vybavená kuchyňka
Last Moment
Last Moment: 
0
Vybavení a popis
Vybavení pokojů: 

Apartmán se samostatným vchodem

v rodinném domku v klidné lokalitě nad městem, ucelený výhled na celé údolí.

Nabízíme 4 lůžka + rozkládací pohovku, TV, vybavenou kuchyňskou linku (sporák, lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice jsou samozřejmostí) s možností vlastního stravování, el. gril, sociální zařízení (WC a sprchový kout). Uvnitř objektu se nekouří. Možnost připojení internetu. Parkování před domem.

Obecný popis: 

Město Vimperk se nachází pod Boubínem

cca 700 m.n.m. v chráněném území Šumavy, 22 km od hraničního přechodu Strážný do SRN. Samotný Vimperk poskytuje plno turistických zajímavostí. Je zde možno navštívit vimperský zámek s muzeem Chráněné krajinné oblasti Šumava a stálou expozicí skla a knihtisku, které zde mají tradici již od 15.stol.

V zimních měsících (i při nedostatku sněhu) je za městem uměle upravovaná běžecká trať pro lyžaře v oblasti Vodník.

Zimní stadion poskytuje možnost veřejného bruslení.

Lyžařské středisko Zadov ve vzdáleno pouze 20 km. Dále je velice atraktivní možnost dojíždět za lyžováním i 8 km za hranice s Německem do lyžařského střediska Mitterdorf.

V letních měsících je přímo ve městě veřejné koupaliště a v okolí několik rybníků nabízejících možnost koupání. Na své si přijdou i turisté provozující pěší turistiku, cykloturistiku, houbaření a rybolov na rybnících, popř. 70 km na přehradu Lipno. Milovníkům in-line bruslí se nabízí možnost bruslení na nové in-line dráze.

Typy na výlety: 

Akce pořádané Správou Šumavského parku

Hrady a zámky - Vimperk,Kašperk,Rábí,Velhartice,Švihov,Hluboká,Český Krumlov

Muzea - Muzeum Šumavy v Sušici a Sušický mechanický betlém, Muzeum Šumavy v Kašperských Horách,Život staré Šumavy, Sklářské muzeum. Muzeum historických hraček a motocyklů v Kašperských Horách

Rozhledny - Boubín, Javorník, Poledník, Svatobor

Zajímavosti - Horská Kvilda, Prameny Vltavy, Jezerní slať, Antýgl, Vydra, Bučina, Chalupská slať a Tříjezerní slať.

Ceny - podrobný ceník
Minimální cena: 
900Kč
Osoba/noc: 
900Kč
Poznámka: 

900,- Kč za 1 osobu a noc
900,- Kč za 2 osoby a noc
1100,- Kč za 3 osoby a noc
1350,-Kč za 4 osoby a noc
V případě pouze jedné strávené noci je připočítáván 20% příplatek k základní sazbě
Ubytování dětí od 4 let

Poplatek městu 15,-- Kč za osobu starší 18 let a noc není započítán v ceně pokoje

V období 1.7. až 31.8. pouze týdenní pobyty /SO-SO/

Platba v hotovosti při příjezdu

Platba kartou není možná

Fotogalerie
Apartmán Kublovi

Apartmán Hájenka - Nové Hutě

Apartmán Hájenka - Nové Hutě
Kontaktní informace
Kontaktní osoba: 
Lenka Kavanová
Ulice: 
Nové Hutě 2 (pošta Kvilda)
Město: 
Nové Hutě
PSČ: 
385 01
Mobil: 
+420728915287
Základní informace
Ubytovací kapacita: 
6
Rozložení lůžek: 

4-lůžková ložnice a 2-lůžková ložnice

Sociální zařízení: 
vlastní v apartmánu
Stravování: 
vlastní - vybavená kuchyňka
Last Moment
Last Moment: 
0
Vybavení a popis
Vybavení pokojů: 

Vybavení objektu: 

Plně vybavená kuchyně, taktéž obývací pokoj, 4-lůžková ložnice a 2-lůžková ložnice, sociální zařízení, vlastní vchod, úschovna lyží a kol, parkování v objektu, zahrada se zahradním dřevěným nábytkem a krbem.

Služby v místě: 

- smíšený obchod 80m, 3x restaurace do 100m, půjčovna sportovního vybavení 

- možnost vlasního stravování 

- možnost zajistit snídaně 

- snadná dostupnost autem i autobusem po celý rok. Autobusová zastávka je 80m od apartmánu.  

Obecný popis: 

Apartmánové ubytování na Šumavě v krásné příprodě a klidném prostředí. Nadmořská výška 1050 m n.m. a vzdálenost lyžařských vleků pouhých 200 metrů jej předurčuje pro ideální zimní rekreaci.

Sportovní vyžití: 

Dostupné letní aktivity:

pěší turisika, cykloturisika, houbaření, borůvky

Dostupné zimní aktivity:

ideální podmínky pro běžecké lyžování Nové hutě - Zadov - Kvilda - Borová Lada. Zhruba 150km upravených tratí. Mnohé z tras začínají v bezprostřední blizskosti apartámu.

Lyžařský areál s 5 vleky je 200 metrů od apartmánu. 2 sjezdovky jsou delší něž 1000m. Večerní lyžování. Dětské vleky. Další areál Zadov-Churáňov je vzdálen 6 km.

Typy na výlety: 

Pramen Vltavy, Černá hora, Březník, Modrava, Kvilda, Šumavské slatě: Jezerní, Chalupská, Tříjezerní. Boubínský prales, Třístoličník, Bučina (pěší přechod do Německa). Hrad Kašperk, šumavská muzea a mnoho dalších. 

 
Ceny - podrobný ceník
Minimální cena: 
280Kč
Osoba/noc: 
280Kč
Poznámka: 

Slevy neposkytujeme ! Domácí mazlíčci jen po domluvě a za poplatek 80 kč na den ! Dlouhodobý pronájem není možný ! Minimální doba ubytování 3 dny !

Fotogalerie
Apartmán Hájenka - Nové Hutě
Apartmán Hájenka - Nové Hutě
Apartmán Hájenka - Nové Hutě
Apartmán Hájenka - Nové Hutě
Apartmán Hájenka - Nové Hutě
Apartmán Hájenka - Nové Hutě

Místo

Chata Vyhlídka - ubytování na Šumavě

Chata Vyhlídka - ubytování na Šumavě
Kontaktní informace
Kontaktní osoba: 
Lenka Kavanová
Ulice: 
Nový Dvůr 142
Město: 
Stachy
PSČ: 
384 73
Mobil: 
+420728915287
Základní informace
Ubytovací kapacita: 
9
Rozložení lůžek: 

2x 4 lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky

Sociální zařízení: 
vlastní
Stravování: 
vlastní - vybavená kuchyňka
Last Moment
Last Moment: 
0
Vybavení a popis
Vybavení pokojů: 

V přízemí se nachází plně vybavená kuchyně, jídelna, obývací pokoj, koupelna a WC.

V patře jsou 2 velké ložnice se 4 lůžky, možnost jedné přistýlky.

Každá ložnice má vlastní koupelnu a WC.

Venkovní terasa s posezením a grilem, oplocená zahrada. Možnost přijet i se psem.

Obecný popis: 

Naše horská chata Vyhlídka se nachází na polosamotě u lesa v obci Nový Dvůr (920 m. n. m.) v rekreační oblasti Zadov.

Celková kapacita 9 osob s možností vlastního vaření.

 

Stravování:

Naše horská chata má plně vybavenou kuchyni (lednička, elektrický sporák, varná konvice, mikrovlnná trouba, kávovar) Možnost objednat snídaně. Výborná restaurace je 200 m od objektu.

Parkování a doprava:

Objekt je dobře přístupný osobním automobilem i v zimě. Parkování je možné přímo u domu. Autobusová zastávka 300 m od objektu.

 
Sportovní vyžití: 

Zimní aktivity: Ski areál Zadov a Churáňov - 2 km od objektu

Nové Hutě – 5 km od objektu

Běžecké trasy – 200 m od objektu

Letní aktivity: Cykloturistika -  okolní oblast Národního parku Šumava je protkaná mnoha kilometry dobře značených cyklostezek pro rekreační i sportovní cyklistiku.

Turistika -  okolní příroda nabízí mnoho tipů na výlet – Kvilda, prameny Vltavy, Bučina, rašelinné slatě a řada dalších přírodních krás. Vzdálenější, však dostupná místa Šumavy – Modrava, Vydra, Poledník, Prášily, Boubín, Sušice, Kašperské Hory se středověkým hradem Kašperk.

Vyjížďky na koních - Nedaleko chaty se nachází jízdárna, kde je možno objednat vyjížďky na koních.

Koupání 12 km od objektu.

Ceny - podrobný ceník
Minimální cena: 
250Kč
Osoba/noc: 
250Kč
Poznámka: 

ceny od 250 Kč/osoba/noc

Fotogalerie
Chata Vyhlídka - ubytování na Šumavě
Chata Vyhlídka - ubytování na Šumavě
Chata Vyhlídka - ubytování na Šumavě
Chata Vyhlídka - ubytování na Šumavě
Chata Vyhlídka - ubytování na Šumavě
Chata Vyhlídka - ubytování na Šumavě

Místo

Syndikovat obsah